BTP’li Eyercioğlu’ndan GGC’ye ziyaret

1576
5321

BAĞIMSIZ Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Eyercioğlu ve beraberindekiler Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.
Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Mehmet Boncuk ve Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Yemişenlioğlu’na çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Prof. Dr. Ömer Eyercioğlu, günümüzdeki en büyük problemin ülkenin birlik ve beraberliği olduğunu belirtti. Ömer Eyercioğlu, şunları söyledi:
“Bu birlik ve beraberliğin temin edilememesinin asıl sebebi birliğin nerede olacağının tarif edilememiş olması. Atatürk konusunda bir hakkın teslim edilmesi ülkenin aramış olduğu çözüm. Çünkü benim yanımda birlik, senin yanında birlik değil nerede birlik? Bu ülkenin kurucusu ve bu ülkenin var oluş sebebinin etrafında birlik. Bu ülkenin kurulması için neye ihtiyaç varsa bugün de ona ihtiyacımız var. Bugün de vatana, bağımsızlığa ihtiyacımız var. Türkiye tam bağımsız devlet pozisyonunda değil. Ülkenin birlik ve beraberlikle bağımsızlık karakterine kavuşması lazım.  Bunun adresi bu ülkenin kuruluş misyonundaki adrestir. O da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ortaya koymuş olduğu bağımsız bir sosyal hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk kurulduğu gibi olması lazım.”
Ömer Eyercioğlu, ziyaret anısına Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Mehmet Boncuk ve Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Yemişenlioğlu’na BTP Genel Başkanı Haydar Baş’ın ‘Hoş Geldin Atatürk’ kitabını hediye etti.

1576 YORUMLAR

  1. One more thing that I would like to share here is that, whatever you are using free blogging service except if you don’t update your web site on on a regular basis basis then it’s no more importance.

  2. You have to waste less time to seek out your necessary matter on world-wide-web, as nowadays the searching strategies of search engines are pleasant. That’s why I fount this piece of writing here.

  3. After looking at a handful of the articles on your website,
    I seriously like your way of blogging. I added it to my bookmark site
    list and will be checking back in the near future. Take a look at my website as well and tell me what
    you think.