Gaziantepli İYİ’ler Ankara’da…

0
39

“İYİ Parti’de Pazar günü yapılacak olağanüstü kongre hazırlıkları tamamlanırken Gaziantep il ve ilçe teşkilatları 15 otobüsle Ankara’ya çıkarma yaptı.”

İYİ Parti’de Pazar günü yapılacak olağanüstü kongre hazırlıkları tamamlanırken Gaziantep il ve ilçe teşkilatları 15 otobüsle Ankara’ya çıkarma yaptı. Yaklaşık 750 kişi Gaziantep’te kongreye katılmak üzere giderken, İl Başkanı İzzettin Şahin, Pazar günü yapılacak kongrenin ülkeye ve millete hayırlı olması temennisinde bulundu.

İl Binası önünden kaldırılan otobüslerle Ankara’ya hareket eden İYİ Partililer, büyük bir coşku içerisinde kongreyi gerçekleştireceklerini ifade ettiler.

Kurulduğu günden itibaren tüm siyasi görüşlerden büyük bir katılım olduğunu ve özellikle son zamanlarda AK Parti’den İYİ Parti saflarına katılımın arttığını belirten İl Başkanı İzzettin Şahin,” Gerek Gaziantep’te, gerekse de Türkiye genelinde İYİ Parti’ye halkımız büyük ilgi gösteriyor. Biz Gaziantep teşkilatları olarak her gün yüzlerce üye kaydını gerçekleştiriyoruz.  Son günlerde özellikle AK Parti’den, partimizin saflarına katılan bir çok vatandaşımız var. İYİ Parti artık halkın umudu olmuş durumda. Türkiye, İYİ Parti ile çok daha huzurlu, insanların güven içerisinde gelecek kaygısı duymadan yaşayacağı bir ülke olacaktır. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in güven veren söylemleri ve duruşunu gören vatandaşlarımız akın akın partimize katılıyor. Pazar günü yapılacak kongre sonrası çalışmalarımıza hız vererek, programımızı, projelerimizi ve sorunların nasıl çözüleceğini halkımıza anlatarak iktidar yürüyüşümüzü başlatacağız. Kongrenin, ülkemize ve Gaziantep’imize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER